O nás

Tesařství

Dřevostavby, hrázděné domy, rekonstrukce interiérů i exteriérů, krovové konstrukce.

Chcete novou dřevostavbu, hrázděný dům nebo jste se pustili do rekonstrukce zahradního domku a nevíte si rady? Díky dlouholetým zkušenostem s novostavbami i rekonstrukcemi dokážeme najít vhodné řešení právě pro vás. Kontaktujte nás, usaďte se a užijte si hrnek oblíbené kávy v bydlení podle vašeho stylu.

Truhlařství

Vestavěné skříně, vyřezávané balkony, dřevěné truhlíky i kuchyňská linka na míru.

Vyřezávaný balkon, dřevěný truhlík, vestavěné skříně nebo falešné trámy - to vše dělá váš domov unikátní. Řekněte nám, jaký je váš vysněný materiál dřeva, barva a vzor a my pro vás vše připravíme. Váš jedinečný styl přeneseme i do kuchyně podle vašich představ. Nezáleží, jestli máte neomezený prostor novostavby nebo chcete vdechnout nový život malému staršímu interiéru; poradíme si se vším.

Pokrývačství & Pokládání podlah

Nová střecha, oprava střechy, nové dřevěné podlahy.

Teplo domova je zásadní pro vaši spokojenost. Pokud vám ke spokojenosti chybí právě kvalitní střecha nebo nová podlaha, jste už jen krůček od finále. Více než 25 let zkušeností se stavbou nových střech i opravami těch starších nám umožní najít to pravé řešení pro váš dům i chatu. A pokud chcete cítit teplo i od podlahy, neexistuje lepší řešení než položit novou dřevěnou podlahu. Že nevíte jak na to? To ani nemusíte, od toho máte nás.

Poptejte naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.